Dietetyk Poznań

Dietetyk Poznań Zuzanna Rosińska dobiera dla każdego pacjenta indywidualny plan żywieniowy komponując smaczne i zdrowe posiłki.

Dietetyk inż. Zuzanna Rosińska wykształcona jest w zakresie wiedzy technologii żywności i żywienia człowieka, broniąc tytuł inżyniera oraz dietetyki. Udziela się w Studenckim Kole Naukowym Dietetyki klinicznej oraz Studenckim Kole Naukowym Gastroenterologii i Dietetyki Uniwersytetu Medycznego, uczestnicząc w konferencjach medycznych, prowadząc porady dietetyczne oraz publikując ciekawe i nowatorskie prace naukowe.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła odbywając praktyki studenckie w cateringu dietetycznym, restauracji, poradni dietetycznej oraz szpitalach. Dzięki zdobyciu odpowiedniej wiedzy rozpoczęła pracę jako dietetyk w Aestetic Clinic.

Konsultacje dietetyczne u dietetyk Zuzanny Rosińskiej oparte są na indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, profesjonalnym poradnictwie dietetycznym oraz wsparciu we wprowadzaniu nowych nawyków żywieniowych. Dietetyk dzieli się zdobytą wiedzą w sposób przyjazny i zrozumiały dla każdego.

umów wizytę

Zachęcającym elementem przechodzenia procesu odchudzania z dietetykiem Zuzanną Rosińską są smaczne i zdrowe posiłki, które oparte są o preferowane produkty, a cały plan żywieniowy dobierany jest tak, aby nie zakłócał on grafiku pracy i planu dnia pacjenta. Dzięki temu łatwiej jest wprowadzić w życie nowe nawyki żywieniowe.

Dietetyk Zuzanna Rosińska specjalizuje się w walce z nadwagą i otyłością, wsparciem żywieniowym w chorobach endokrynologicznych, autoimmunologicznych, niedokrwistości, niektórych chorobach gastroenetrologicznych, chorobach sercowo-naczyniowych, cukrzycy i insulinooporności oraz żywieniu w sporcie.

Na konsultacji dietetycznej odbywanej w gabinecie pacjent ma możliwość skorzystania z wykonania analizy składu ciała na wadze analitycznej firmy Tanita. Dokonuje ona pomiaru metodą BIA, czyli bioimpedancji elektrycznej parametrów takich, jak np.: zawartość tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej, stopnia nawodnienia masy kostnej i wielu innych.

Dietetyk Poznań Zuzanna Rosińska

Leczenie nadwagi i otyłości z dietetykiem Poznań – odchudzanie z dietetykiem