Doradztwo dietetyczne Online

Doradztwo dietetyczne online- dietetyk Zuzanna Rosińska DietetykFit

Chciałbyś schudnąć? Próbowałeś przechodzić na dietę już kilka razy. Stosowałeś już różne rodzaje diet. I nadal masz efekt jo-jo? A może potrzebujesz terapii żywieniowej wykrytej jednostki chorobowej? Może zapytasz o nurtujące cię aspekty zdrowego odżywiania się specjalisty, np. dietetyka, jako rzetelne źródło wiedzy.

Chciałbyś pozbyć się kilku zbędnych kilogramów, ale nie chciałbyś katować się restrykcyjnymi dietami cud i rezygnować z pyszności, które tak bardzo lubisz? Nie masz czasu na przygotowywanie skomplikowanych posiłków lub po prostu nie wiesz co i jak jeść, aby schudnąć? Jeśli na te wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, to właśnie to jest znak aby skorzystać z pomocy specjalisty.

Odchudzanie z dietetykiem sprawi, że pozbędziesz się nadmiernej masy ciała bez efektu jo-jo, dostosowując dietę do Twojego stylu życia i w dodatku w przyjemnych warunkach jedząc smacznie.

Doradztwo dietetyczne są skierowane także dla pacjentów, którzy potrzebują wsparcia żywieniowego wybranych jednostek chorobowych, tak zwaną dietoterapią. Konsultacja taka obejmuje szczegółowe zapoznanie się specjalisty z medycznym przypadkiem pacjenta, analizą stanu odżywienia pacjenta oraz dobraniem indywidualnego planu żywieniowego.

umów wizytę

Porady dietetyczne skierowane są dla osób, które chciałyby zmienić swoje nawyki żywieniowe lub dowiedzieć się w jaki sposób umieć ocenić prawidłowość wyboru odpowiednich produktów spożywczych. Specjalista odpowie też na pytanie, czy przeczytane w Internecie informacji są faktami czy mitami.

Podczas konsultacji dietetycznej dowiesz się też czy w Twoim przypadku niezbędna jest suplementacja witaminami lub minerałami. Oprócz przygotowania odpowiedniego jadłospisu oraz ustalenia odpowiedniego planu żywieniowego (rozkładu godzinowego posiłków oraz wielkości i ilości porcji) masz także możliwość wykonania badania analizy składu ciała.

Doradztwo dietetyczne to także konsultacje, na których pacjent może zadawać pytania odnośnie diet, sposobu przechowywania żywności, zdrowych technik przyrządzania potraw, charakterystyki żywieniowej wybranej jednostki chorobowej oraz wielu innych aspektów dotyczących żywności i żywienia.

Doradztwo dietetyczne Online Zuzanna Rosińska DietetykFit

Zobacz co oferuje dietetyk – przejdź na CENNIK