Konsultacja przez platformy

konsultacje przez platformy

Konsultacja przez platformy

Proces odchudzania dla wielu z Was nie jest łatwym zadaniem. Istotą skutecznego odchudzania jest poznanie przyczyny trudności z utratą wagi, a właściwie samej nadwagi czy otyłości. Mogą to być niezauważalne lub typowe błędy żywieniowe, ale też skutek przyjmowania pewnych substancji w lekach czy samej choroby, która powoduje większe gromadzenie tkanki tłuszczowej w organizmie.

Chęć zrzucenia kilku kilogramów bez efektu jo-jo może okazać się dla Was zbyt trudne, aby zrobić to samodzielnie. Dlatego dobrze jest udać się do dietetyka po fachowa pomoc, aby ewentualnymi restrykcyjnymi dietami nie zaszkodzić sobie.

Nieodpowiednio zbilansowana (skomponowana) dieta przez niedoświadczoną i nieposiadającą odpowiedniej wiedzy osobę może przyczyniać się do powstawania niebezpiecznych dla organizmu niedoborów niezbędnych składników odżywczych, a nawet zaburzeń odżywiania.

W celu ułożenia odpowiedniego jadłospisu lub indywidualnych zaleceń żywieniowych warto zwrócić się do eksperta w tej dziedzinie, jakim jest dietetyk. Dobrym wyborem będzie doradca żywieniowy online. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na dojazd do placówki poradni lub będziesz mógł skontaktować się ze specjalistą z każdego kątka Ziemi.

Konsultacje online, oprócz formy telefonicznej oraz mailowej, dla osób wolących kontakt bezpośredni z dietetykiem online, są przeprowadzane również za pomoca platform, takich jak: Skype, Microsoft Teams oraz Google Zoom (wybór należy do pacjenta).

Konsultacja przez platformy – krok po kroku

  1. Wypełnij formularz kontaktowy, napisz wiadomość mailową na adres: konsultacje@dietetykfit.pl lub skontaktuj się telefonicznie pod numer +48 570 970 061 podając przy tym wszystkie niezbędne informacje (formy kontaktu, krótki opis problemu oraz swój numer kontaktowy, preferowane godziny lub ewentualnie podanie konkretnych dni lub terminów oraz NICK na wybranej platformie).
  2. W informacji zwrotnej otrzymasz odpowiedź od specjalisty, wraz z informacją o płatności za konsultację.
  3. Konsultację możesz odwołać lub przenieść na inny termin, najpóźniej 24 godziny na co najmniej przed jej planowanym rozpoczęciem.
  4. Konsultacja trwa 50 minut i odbędzie się w umówionym terminie.

Wsparcie dietetyka online ułatwi Tobie proces odchudzania. Porady od dietetyka pomogą ci wdrożyć nowe nawyki żywieniowe, a zmienić te, które wymagają poprawy. Dzięki dietetykowi online osiągniesz sukces. Zrzucaj zbędne kilogramy bez ryzyka efektu jo-jo, powstawania niedoborów lub zaburzeń odżywiania opartych na fałszywych poglądach o żywności.

Zaufaj profesjonaliście, który będzie Cię motywował i wspierał przez cały czas odchudzania. Ciesz się z Nami efektami i dobrym zdrowiem.

Zapraszam serdecznie