Konsultacja stacjonarna

Konsultacja stacjonarna z dietetykiem Poznań odbywają się w gabinecie dietetycznym przy ul. Promienistej 132/1, w klinice Aestetic Clinic.

Klinika posiada spory parking dla pacjentów. Przystosowana jest dla osób z wózkiem dziecięcym oraz na wózku inwalidzkim.

konsultacja stacjonarna

Konsultacja stacjonarna jest tradycyjną formą odbywania konsultacji dietetycznych. Lecz firma Poradnia Dietetyczna DietetykFit Zuzanna Rosińska prowadzi głównie działalność online. Niemniej jednak pacjenci z Poznania i okolic mają możliwość umówić się na konsultację w formie stacjonarnej. Jednakże tylko w wybranych dniach i godzinach.

Godziny pracy dietetyka stacjonarnie:

poniedziałek 12:00-19:00
środa 12:00 – 19:00
czwartek 12:00 – 19:00

Podczas konsultacji dietetycznej przeprowadzony zostanie dokładny i szczegółowy wywiad sytuacji zdrowotno-żywieniowej. Dlatego zaleca się przygotowanie przed konsultacją historii zdrowia i dzienniczka żywieniowego. Dodatkowo każdy pacjent ma możliwość skorzystania z badania analizy składu ciała.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych danych od pacjenta dietetyk opracowuje plan działania i przekazuje pacjentowi rozpisane zalecenia. W odstępie 5-7 dni od przebytej pierwszej konsultacji dietetyk dostarcza materiały pomocnicze, zalecenia oraz ułożony przez niego jadłospis i listę zakupów.

Elementy konsultacji stacjonarnej:

 • dokładny i szczegółowy wywiad zdrowotno-żywieniowy
 • porada dietetyczna
 • analiza nawyków żywieniowych i wskazanie błędów
 • przygotowanie indywidualnych zaleceń
 • określenie celów (zmian nawyków)
 • przedstawienie planu działania przez dietetyka
 • zaplanowanie wartości jadłospisu
 • analiza składu ciała i interpretacja

Przed wizytą u dietetyka należy pobrać, wypełnić oraz odesłać na adres korespondencyjny specjalisty udostępniony kwestionariusz, który zawiera wszystkie niezbędne zgody do przeprowadzenia konsultacji i przechowywania danych osobowych (RODO).

Konsultacja stacjonarna – jak się zapisać?

 1. Kontakt z dietetykiem poprzez rozmowę telefoniczną na numer +48 570 970 061 lub poprzez formularz kontaktowy (czerwony przycisk)
 2. Podanie celu konsultacji, wybór wizyty online/stacjonarnie, wybór odpowiedniego terminu.
 3. W przypadku konsultacji online obowiązuje przedpłata przez umówioną wizytą (numer konta 62 1050 1520 1000 0097 3532 4007)
 4. Przygotowanie historii zdrowia, listy stosowanych leków i suplementów diety oraz ewentualnie dzienniczka żywieniowego.
 5. Pobranie, wydrukowanie, podpisanie, zeskanowanie oraz wysłanie, jeszcze przed terminem wizyty (najlepiej 2-3 dni przed) dokumentacji RODO oraz REGULAMINU poradni dietetycznej na maila konsultacja@dietetykfit.pl
 6. KONSULTACJA

Materiały do pobrania

Dzienniczek żywieniowy

RODO i REGULAMIN