Konsultacja stacjonarna

konsultacja stacjonarna

Lokalizacja gabinetu dietetycznego

Gabinet dietetyczny znajduje się w klinice wielospecjalistycznej opartej na Medycynie Estetycznej dr Włodzimierza Rosińskiego Aestetic Clinic, mieszczącej się przy ul. Promienistej 132 w Poznaniu (Poznań Grunwald).

Dojazd samochodem (mapa Google). Klinika posiada prywatny parking dla pacjentów.

Możliwy jest też dojazd za pomocą komunikacji miejskiej – autobusem; przystanki najbliższe to Trębacka oraz Ściegiennego – linie: 169, 164, 193, 179.

Na terenie kliniki możliwe jest poruszanie się za pomocą wózka inwalidzkiego oraz droga ruchu pacjenta jest przystosowana do poruszania się z wózkiem dziecięcym.

Konsultacja dietetyczna stacjonarna

Konsultacja stacjonarna jest tradycyjną formą odbywania konsultacji dietetycznych. Lecz firma Poradnia Dietetyczna DietetykFit Zuzanna Rosińska prowadzi głównie działalność online. Niemniej jednak pacjenci z Poznania i okolic mają możliwość umówić się na konsultację w formie stacjonarnej. Jednakże tylko w wybranych dniach i godzinach.

Godziny pracy dietetyka stacjonarnie:

poniedziałek 12:00-19:00
środa 12:00 – 19:00
czwartek 12:00 – 19:00

Podczas konsultacji dietetycznej przeprowadzony zostanie dokładny i szczegółowy wywiad sytuacji zdrowotno-żywieniowej. Dlatego zaleca się przygotowanie przed konsultacją historii zdrowia i dzienniczka żywieniowego. Dodatkowo każdy pacjent ma możliwość skorzystania z badania analizy składu ciała.

Po zebraniu wszystkich niezbędnych danych od pacjenta dietetyk opracowuje plan działania i przekazuje pacjentowi rozpisane zalecenia. W odstępie 5-7 dni od przebytej pierwszej konsultacji dietetyk dostarcza materiały pomocnicze, zalecenia oraz ułożony przez niego jadłospis i listę zakupów.

Elementy konsultacji stacjonarnej:

 • dokładny i szczegółowy wywiad zdrowotno-żywieniowy
 • porada dietetyczna
 • analiza nawyków żywieniowych i wskazanie błędów
 • przygotowanie indywidualnych zaleceń
 • określenie celów (zmian nawyków)
 • przedstawienie planu działania przez dietetyka
 • zaplanowanie wartości jadłospisu
 • analiza składu ciała i interpretacja

Przed wizytą u dietetyka należy pobrać, wypełnić oraz odesłać na adres korespondencyjny specjalisty udostępniony kwestionariusz, który zawiera wszystkie niezbędne zgody do przeprowadzenia konsultacji i przechowywania danych osobowych (RODO).

Konsultacja stacjonarna – jak się zapisać?

 1. Kontakt z dietetykiem poprzez rozmowę telefoniczną na numer +48 570 970 061 lub poprzez formularz kontaktowy (czerwony przycisk)
 2. Podanie celu konsultacji, wybór wizyty online/stacjonarnie, wybór odpowiedniego terminu.
 3. W przypadku konsultacji online obowiązuje przedpłata przez umówioną wizytą (numer konta 62 1050 1520 1000 0097 3532 4007)
 4. Przygotowanie historii zdrowia, listy stosowanych leków i suplementów diety oraz ewentualnie dzienniczka żywieniowego.
 5. Pobranie, wydrukowanie, podpisanie, zeskanowanie oraz wysłanie, jeszcze przed terminem wizyty (najlepiej 2-3 dni przed) dokumentacji RODO oraz REGULAMINU poradni dietetycznej na maila konsultacja@dietetykfit.pl
 6. KONSULTACJA

Materiały do pobrania

Dzienniczek żywieniowy

RODO i REGULAMIN