Konsultacje dietetyczne online

Konsultacje dietetyczne online to jedna z usług oferowanych przez poradnię dietetyczną DietetykFit prowadzoną przez dietetyk mgr inż. Zuzanna Rosińską. Pozwala ona na skorzystanie z możliwości skorzystania z konsultacji z dietetykiem na odległość oraz w ramach wizyt kontrolnych.

umów wizytę

Taka e-konsultacja umożliwia spotkania poprzez video rozmowy, która zawiera dokładny wywiad zdrowotno-żywieniowy, poradnictwo dietetyczne i opracowanie planu żywieniowego. Przed konsultacją pacjent jest zobowiązany wypełnić kwestionariusz, abym mogła zapoznać się z sytuacją pacjenta oraz przygotować jeszcze przed spotkaniem poglądowy plan działania.

Mimo braku bezpośredniego kontaktu, jakim jest spotkanie w gabinecie, konsultacja przeprowadzana z wykorzystaniem kamery internetowej daje możliwość rozmowy ze specjalistą dietetykiem w czasie rzeczywistym. Konsultacja zdalna jest też dobrym rozwiązaniem w przypadku konsultacji kontrolnej, aby wymienić się dotychczasowymi efektami diety, powstającymi pytaniami oraz ewentualną modyfikacja planu żywieniowego.

Jednak podczas konsultacji z dietetykiem online nie będziesz mógł skorzystać z wykonania analizy składu ciała, ponieważ nie będzie to możliwe. Jeśli zależy Tobie na tym pomiarze, możesz wykonać go w miejscu gdzie byłoby to możliwe, a następnie zarezerwować termin e-konsultacji u Nas.

Konsultacje dietetyczne online – dietetyk online