Konsultacje dietetyczne online

Awatar Zuzanna Rosińska
Dietetyk mgr inż. Zuzanna Rosińska, dietetyk kliniczny, autorka wielu prac naukowych, ma za sobą kilka wystąpień podczas konferencji i szkoleń, organizator i prowadzący webinarów tematycznych, zajęć edukacyjnych oraz warsztatów, wielokrotnie podejmowała się pracy w szpitalach, przychodniach oraz placówkach gastronomicznych (również opracowując jadłospis dla cateringu dietetycznego), ciągle rozwija się uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz czytając aktualne doniesienia medyczne...

Konsultacje dietetyczne online to jedna z usług oferowanych przez poradnię dietetyczną DietetykFit prowadzoną przez dietetyk mgr inż. Zuzanna Rosińską. Pozwala ona na skorzystanie z możliwości skorzystania z konsultacji z dietetykiem na odległość oraz w ramach wizyt kontrolnych.

Poradnia dietetyczna DietetykFit mieści się na terenie Poznań Grunwald (ul. Promienista 132). Nie masz możliwości odwiedzić Poznania lub zależy Tobie na czasie (szybki termin wizyty)? Może chciałbyś skorzystać tylko z krótkiej porady dietetyka nie wychodząc z domu lub będąc za granicą? W takich przypadkach właśnie masz możliwość skorzystania z rozwiązania, jakim jest zdalna konsultacja.

umów wizytę

Taka e-konsultacja umożliwia spotkania poprzez video rozmowy, która zawiera dokładny wywiad zdrowotno-żywieniowy, poradnictwo dietetyczne i opracowanie planu żywieniowego. Przed konsultacją pacjent jest zobowiązany wypełnić kwestionariusz, abym mogła zapoznać się z sytuacją pacjenta oraz przygotować jeszcze przed spotkaniem poglądowy plan działania.

Mimo braku bezpośredniego kontaktu, jakim jest spotkanie w gabinecie, konsultacja przeprowadzana z wykorzystaniem kamery internetowej daje możliwość rozmowy ze specjalistą dietetykiem w czasie rzeczywistym. Konsultacja zdalna jest też dobrym rozwiązaniem w przypadku konsultacji kontrolnej, aby wymienić się dotychczasowymi efektami diety, powstającymi pytaniami oraz ewentualną modyfikacja planu żywieniowego.

Jednak podczas konsultacji z dietetykiem online nie będziesz mógł skorzystać z wykonania analizy składu ciała, ponieważ nie będzie to możliwe. Jeśli zależy Tobie na tym pomiarze, możesz wykonać go w miejscu gdzie byłoby to możliwe, a następnie zarezerwować termin e-konsultacji u Nas.

Konsultacje dietetyczne online – dietetyk online