Konsultacja telefoniczna

konsultacje telefoniczne

Konsultacja telefoniczna

Pomoc dietetyka online jest Konsultacje telefoniczne są wygodnym sposobem kontaktu z dietetykiem, aby odbyć konsultację z każdego kąta Polski i świata o dogodnej dla Ciebie porze dnia . A także jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym kontakt twarzą w twarz sprawia dyskomfort. Zaleta takiej formy konsultacji jest wygoda i dyskrecja.

Porada dietetyczna, w której zakres wchodzi: odpowiedzenie na nurtujące Cię pytania lub wątpliwości, przekazanie ogólnych zaleceń żywieniowych, analiza sposobu odżywiania się (po przesłaniu wypełnionego dzienniczka żywieniowego) i wskazanie błędów żywieniowych ewentualne polecenie wykonania badań laboratoryjnych lub skorzystanie z usług innego specjalisty.

Rozmowa z dietetykiem wskazana jest dla osób nie tylko z nadwagą i otyłością, ale także borykającym się z problemami żywieniowymi (syndrom napadowego objadania się, syndrom nocnego jedzenia) oraz zdiagnozowanymi jednostkami chorób cywilizacyjnych, np. nadciśnienie tętnicze, choroby tarczycy, insulinooporność, …

Konsultacja telefoniczna – krok po kroku

  1. Zadzwoń pod numer 570 970 061, napisz wiadomość na adres e-mail: konsultacje@dietetykfit.pl lub wypełnij formularz. W wiadomości podaj informację dot. formy kontaktu, krótki opis problemu oraz swój numer kontaktowy, preferowane godziny lub ewentualnie podanie konkretnych dni lub terminów.
  2. W informacji zwrotnej otrzymasz odpowiedź od specjalisty
  3. Konsultację możesz odwołać lub przenieść na inny termin, najpóźniej 24 godziny na co najmniej przed jej planowanym rozpoczęciem.
  4. Konsultacja trwa 50 minut i odbędzie się w umówionym terminie.