KORONAWIRUS

Koronawirus – zasady funkcjonowania i przeprowadzania konsultacji dietetycznej, odbywającej się stacjonarnie w Poznaniu w gabinecie w Aestetic Clinic przy ul. Promienistej 1322 u dietetyk Zuzanny Rosińskiej w trakcie pandemii Covid-19.

Prosimy też o zdezynfekowanie rąk udostępnionym przez nas płynem.

Zasady funkcjonowania i przeprowadzania konsultacji dietetycznych (dotyczy konsultacji stacjonarnych):

 1. Podczas konsultacji w gabinecie dietetycznym przebywa tylko osoba zainteresowana poradą dietetyczną (wyjątek osoby niepełnoletnie wchodzą z osobą upoważnioną – opiekunem).
 2. Zarówno pacjent, jak i dietetyk zobowiązany jest założyć maseczkę ochronną (warunek wejścia do gabinetu dietetycznego).
 3. Po każdym pacjencie pomieszczenie gabinetu jest ozonowane.
 4. Po każdym pacjencie, który skorzystał z analizy składu ciała waga analityczna jest czyszczona oraz dezynfekowana.
 5. W poczekalni przebywa tylko pacjent bez osoby towarzyszącej (wymóg Aestetic Clinic). Prosimy również o punktualność, w miarę możliwości nie wchodzić wcześniej niż 15 minut przed umówioną wizytą.
 6. Prosimy także o korzystanie z własnych długopisów.
 7. Prosimy o wcześniejsze podpisania regulaminu oraz dokumentacji o RODO. Przyspieszy to również czas pracy podczas pierwszej konsultacji. Najlepiej też wysłać wcześniej skan owych dokumentów.
 8. Przygotowany jadłospis wysyłany jest drogą mailową, udostępniany na platformie umożliwiającej również bezpośredni kontakt z dietetykiem prowadzącym lub w formie papierowej listem.

Zalety współpracy z dietetykiem online podczas pandemii COV-19

Współpraca z dietetykiem online może mieć wiele zalet, zwłaszcza w okresie pandemii koronawirusa (COVID-19). Oto kilka korzyści związanych z korzystaniem z usług dietetyka online:

 1. Jedną z głównych zalet jest minimalizacja ryzyka zakażenia COVID-19. Nie ma konieczności wizyty w gabinecie dietetyka, co może być szczególnie istotne w przypadku osób zwiększonego ryzyka zakażenia.
 2. Usługi dietetyka online są dostępne dla osób z różnych lokalizacji. Możesz konsultować się z dietetykiem, niezależnie od tego, czy mieszkasz w dużym mieście, czy na wsi.
 3. Współpraca z dietetykiem online pozwala na dostosowanie konsultacji do własnego harmonogramu. Możesz umawiać się na spotkania w dogodnych dla siebie terminach.
 4. Możesz wybrać dietetyka, który najlepiej spełnia Twoje potrzeby, niezależnie od lokalizacji geograficznej.
 5. Wszystkie notatki i zalecenia dietetyczne mogą być dostarczane online, co ułatwia śledzenie postępów i udostępnianie dokumentacji.
 6. Konsultacje online eliminują potrzebę podróżowania, a także oszczędzają czas i koszty związane z dojazdem do gabinetu dietetycznego.
 7. Dietetyk online może dostosować plany żywieniowe i zalecenia do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji żywieniowych.
 8. Dzięki technologii dietetyk online może śledzić Twoje postępy i reagować na bieżąco, dostosowując plan, gdy zajdzie taka potrzeba.
 9. Współpraca z dietetykiem online może zmotywować do bardziej systematycznego przestrzegania zaleceń dietetycznych.
 10. Nawet w przypadku wprowadzenia obostrzeń związanych z pandemią, można kontynuować opiekę dietetyczną online bez większych przeszkód.
 11. Dietetyk online może dostarczać materiały edukacyjne, przepisy i wskazówki zdrowego gotowania w formie elektronicznej.

Warto jednak pamiętać, że współpraca z dietetykiem online wymaga dostępu do odpowiednich technologii i pewnych umiejętności obsługi komputera lub smartfona. Niemniej jednak, to coraz bardziej popularna i skuteczna forma opieki dietetycznej, zwłaszcza w obliczu pandemii.

error: Content is protected !!