KORONAWIRUS

Koronawirus – zasady funkcjonowania i przeprowadzania konsultacji dietetycznej u dietetyk Online Zuzanny Rosińskiej w trakcie pandemii Covid-19.

umów wizytę

Koronawirus – zasady funkcjonowania i przeprowadzania konsultacji dietetycznych (dotyczy konsultacji stacjonarnych):

  1. Podczas konsultacji w gabinecie dietetycznym przebywa tylko osoba zainteresowana poradą dietetyczną (wyjątek osoby niepełnoletnie wchodzą z osobą upoważnioną – opiekunem).
  2. Zarówno pacjent, jak i dietetyk zobowiązany jest założyć maseczkę ochronną (warunek wejścia do gabinetu dietetycznego).
  3. Po każdym pacjencie pomieszczenie gabinetu jest ozonowane.
  4. Po każdym pacjencie, który skorzystał z analizy składu ciała waga analityczna jest czyszczona oraz dezynfekowana.
  5. W poczekalni przebywa tylko pacjent bez osoby towarzyszącej (wymóg Aestetic Clinic). Prosimy również o punktualność, w miarę możliwości nie wchodzić wcześniej niż 15 minut przed umówioną wizytą.
  6. Prosimy także o korzystanie z własnych długopisów.
  7. Prosimy o wcześniejsze podpisania regulaminu oraz dokumentacji o RODO. Przyspieszy to również czas pracy podczas pierwszej konsultacji. Najlepiej też wysłać wcześniej skan owych dokumentów.
  8. Przygotowany jadłospis wysyłany jest drogą mailową, udostępniany na platformie umożliwiającej również bezpośredni kontakt z dietetykiem prowadzącym lub w formie papierowej listem.

Po wejściu do Aestetic Clinic w rejestracji zostanie zbadana temperatura ciała pacjenta. Prosimy też o zdezynfekowanie rąk udostępnionym przez nas płynem.

Konsultacje online

Nie dotyczy

Do zobaczenia!!!