Porady dietetyczne

Porady dietetyczne oferowane przez dietetyk Online dają możliwość zasięgnięcia porady z rzetelnego źródła.

Dietetyk czerpie wiedzę od wykładowców Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu oraz rzetelnych i sprawdzonych źródeł, jakimi są: czasopisma specjalistyczne i eksperckie, kursów oraz webinarów.

Porady dietetyczne są udzielane zarówno w gabinecie dietetycznym, jak i podczas konsultacji online. Dietetyk odpowie na pytania z dziedziny żywności i żywienia.

Dietetyk inż. Zuzanna Rosińska posiada wiedzę z zakresu żywienia człowieka, dietetyki klinicznej, dietetyki sportowej, psychodietetyki oraz technologii żywności. Zdobytą wiedzę może udokumentować wieloma uzyskanymi certyfikatami i dyplomami.

umów wizytę

Jeśli przeczytałeś artykuł na moim blogu i któregokolwiek pojęcia nie rozumiesz lub chciałbyś rozwinąć swój stan wiedzy na jakikolwiek temat, po to stworzyłam możliwość zadania mi pytań, abyś nie został sam/a z niewyjaśnionym aspektem 😉

Porady dietetyczne

Porady dietetyczne u dietetyk Zuzanna Rosińska jest również częścią konsultacji dietetycznych. Jeśli chciałbyś zdrowo i efektywnie zrzucić nadmierne kilogramy, ocenić Twój stan zdrowia lub masz zdiagnozowaną chorobę to dobry moment, aby wprowadzić terapię dietą.

Chciałbyś schudnąć, ale myślisz że nie starczy Ci motywacji do wytrwania w zmienianiu nawyków? Boisz się efektu jo-jo? Nie wiesz do końca na czym polega zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia?

Dietetyk Poznań Zuzanna Rosińska z chęcią odpowie Tobie na wszystkie pytania i podpowie Ci jak sobie poradzić przy braku motywacji. Pomoże również przejść przez proces zmiany nawyków i poprowadzi „za rękę”, abyś osiągnął swój cel.

WARTO ZADBAĆ O SWOJE ZDROWIE!!!

Zachęcam Cię do skorzystania z możliwości dłuższej współpracy z dietetykiem, aby uzyskać pewniejszy efekt dietoterapii lub ugruntować zmianę nawyków żywieniowych.