Dieta online

Dieta online układane przez naszego dietetyka online sprawdzą się u osoby, która:

  • chciałaby się nauczyć zdrowych nawyków żywieniowych, czyli dowiedzieć się jak zdrowo i smacznie się odżywiać
  • chciałaby schudnąć
  • chciałbyś się zasięgnąć porady żywieniowej, w przypadku gdy zostanie zdiagnozowana choroba

Dieta może zarówno trzymać się najważniejszych zasad przy dietoterapii wybranych jednostek chorobowych, ale być przy tym urozmaicona i smaczna. Uczy zdrowych nawyków żywieniowych, które można nazwać zdroworozsądkowym podejściem do diety (kluczem jest bilans energetyczny i umiarkowane spożywanie produktów spożywczych).

Dieta online powstaje na podstawie szczegółowo przeprowadzonego przez dietetyka wywiadu zdrowotno-żywieniowego, uwzględnia Twoje preferencje i awersje pokarmowe, Twój grafik pracy, umiejętności kulinarne i wyposażenie kuchni. Sprawia to, że to dieta dopasowuje się do Ciebie, nie Ty do diety. Od dziś koniec z katorgą dietami, które absolutnie nie sprawiają przyjemności i utrudniają Twoje życie (czasochłonne potrawy i zbyt skomplikowane w przygotowaniu).

Dieta przygotowana indywidualnie pod pacjenta przez dietetyka online DietetykFit Zuzanna Rosińska jest przede wszystkim smaczna, dostosowana do sytuacji finansowej pacjenta oraz stylu życia. Jeśli gotujesz dla większej ilości osób dietetyk zaproponuje Tobie idealne rozwiązanie, abyś potrafił przygotować dla siebie oraz innych posiłek.

Dieta online to nic innego jak przygotowany przez dietetyka jadłospis na wybrany okres. Korzystając z dietetyka online oraz konsultacji zdalnej masz możliwość ewentualnej modyfikacji diety oraz wyjaśnić ewentualne aspekty otrzymanych zaleceń dietetycznych.

DietetykFit pomoże dobrać dla Ciebie idealna dietę. Przygotuje indywidualny jadłospis lub jeśli wolisz skorzystać z cateringu dietetycznego, podpowie jaką opcję wybrać dla Siebie.

Dieta online | DietetykFit Zuzanna Rosińska

Leczenie nadwagi i otyłości z dietetykiem Online – odchudzanie z dietetykiem