Dieta online

Dietetyk mgr inż. Zuzanna Rosińska, dietetyk kliniczny, autorka wielu prac naukowych, ma za sobą kilka wystąpień podczas konferencji i szkoleń, organizator i prowadzący webinarów tematycznych, zajęć edukacyjnych oraz warsztatów, wielokrotnie podejmowała się pracy w szpitalach, przychodniach oraz placówkach gastronomicznych (również opracowując jadłospis dla cateringu dietetycznego), ciągle rozwija się uczestnicząc w szkoleniach, kursach oraz czytając aktualne doniesienia medyczne...
porady żywieniowe

Dieta online układane przez naszego dietetyka sprawdzą się u osoby, która:

  • chce zacząć zdrowo i smacznie się odżywiać
  • potrzebuje zredukować swoją masę ciała
  • chciałbyś się dowiedzieć co możesz jeść, jeśli zdiagnozowano u Ciebie wybraną jednostkę chorobową

Dieta może zarówno trzymać się najważniejszych zasad przy dietoterapii wybranych jednostek chorobowych, ale być przy tym urozmaicona i smaczna. Uczy zdrowych nawyków żywieniowych, które można nazwać zdroworozsądkowym podejściem do diety (kluczem jest bilans energetyczny i umiarkowane spożywanie produktów spożywczych).

Dieta online powstaje na podstawie szczegółowo przeprowadzonego przez dietetyka wywiadu zdrowotno-żywieniowego, uwzględnia Twoje preferencje i awersje pokarmowe, Twój grafik pracy, umiejętności kulinarne i wyposażenie kuchni. Sprawia to, że to dieta dopasowuje się do Ciebie, nie Ty do diety. Od dziś koniec z katorgą dietami, które absolutnie nie sprawiają przyjemności i utrudniają Twoje życie (czasochłonne potrawy i zbyt skomplikowane w przygotowaniu).

Dieta online to nic innego jak przygotowany przez dietetyka jadłospis na wybrany okres. Korzystając z dietetyka online oraz konsultacji zdalnej masz możliwość ewentualnej modyfikacji diety oraz wyjaśnić ewentualne aspekty otrzymanych zaleceń dietetycznych.

Dieta online | DietetykFit Zuzanna Rosińska

Leczenie nadwagi i otyłości z dietetykiem Poznań – odchudzanie z dietetykiem