WSPÓŁPRACA

W trakcie naszych spotkań omawiamy Twoje dotychczasowe nawyki żywieniowe, abyśmy mogli wspólnie wprowadzić zmiany, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele. Dzięki temu możliwe jest ustalenie indywidualnego planu żywieniowego, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb i celów. Wspólnie z Tobą ustalam cele i kroki, które mają prowadzić do ich osiągnięcia.

W ramach współpracy otrzymasz ode mnie również wsparcie psychologiczne w trudnych sytuacjach, jakie mogą pojawić się podczas wprowadzania zmian w nawykach żywieniowych. Podczas współpracy wykorzystuję różne techniki terapeutyczne czy kognitywno-behawioralna terapia, aby pomóc Tobie w lepszym zrozumieniu Twoich nawyków żywieniowych, identyfikacji negatywnych wzorców żywieniowych i wprowadzeniu pozytywnych zmian w diecie.

W trakcie współpracy ze mną, zapewniam Ci stały kontakt i wsparcie. Będę dostępna, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, odpowiedzieć na pytania i pomóc w rozwiązaniu pojawiających się problemów. Razem będziemy pracować nad osiągnięciem Twoich celów i zdrowia. Będę dla Ciebie nie tylko ekspertem w dziedzinie żywienia, ale również partnerem w tej trudnej drodze. Razem osiągniemy sukces!

Czy prowadzę konsultację dla Polaków za granicą?

Współpracuję również z Polakami mieszkającymi za granicą. Od kilku lat pracuję online z moimi pacjentami prowadząc skuteczne odchudzanie i wsparcie żywieniowe wybranych jednostek chorobowych (m.in.: autoimmunologiczne, hormonalne, diabetologiczne). Skontaktowali się ze mną osoby z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Irlandii, Włoch i Stanów Zjednoczonej Ameryki (USA). W pracy z moimi pacjentami zagranicznymi biorę pod uwagę dostępność polskich produktów, ale także zagraniczne produkty, w zależności od preferencji pacjenta.

konsultacja z dietetykiem
Wielka Brytania
konsultacja z dietetykiem
USA
konsultacja z dietetykiem
Irlandia

Nie podejmuję się współpracy z osobami:

  • w trakcie lub po chorobie nowotworowej
  • z chorobą nerek
  • będącej na diecie ketogenicznej, sokowe
error: Content is protected !!