Dietetyk online

Dietetyk online daje możliwość skorzystania z porad dietetyka w sytuacji gdy nie możemy odwiedzić poradni. Idealne rozwiązanie dla osób, które są zapracowane lub mieszkają daleko od placówki, w której przyjmuje dietetyk. Na takie sytuacje powstały właśnie konsultacje dietetyczne online. Gwarantuje oszczędność czasu, potrzebnego na dojazd do placówki.

umów wizytę

Porady i konsultacje dietetyczne online to wygodne rozwiązanie, które umożliwia i ułatwia skorzystanie z usług dietetyka z każdego zakątka Ziemi, gdziekolwiek jesteś. Dietetyk online zadba, tak samo jak w przypadku konsultacji przeprowadzonej w poradni, o Twoje zdrowie. Przeprowadzi szczegółowy wywiad zdrowotno-żywieniowy, odpowie na wszystkie Twoje pytania i rozwieje wszelkie niejasności, opracuje indywidualny plan żywieniowy oraz przygotuje jadłospis na umówiony okres.

Podczas konsultacji online dietetyk ma indywidualne podejście do pacjenta. Stosując wszelkie możliwe zabezpieczenia konsultacja jest przeprowadzana w warunkach umożliwiających zachowanie Twoich danych osobowych oraz informacji o sytuacji zdrowotnej.

Dlaczego warto skorzystać z porad dietetyka online?

W Internecie można znaleźć wiele stron, forów, blogów, które nie zawsze przedstawiają rzetelne i naukowo potwierdzone informacje, które mogą wprowadzać Cię w błąd. W niektórych sytuacjach mogą nawet stanowić dla Ciebie niebezpieczną sytuację dla Twojego zdrowia, a nawet życia. Dlatego warto korzystać z porad specjalistów, ekspertów w danej dziedzinie (także lekarskiej), którzy zadbają o Twoje bezpieczeństwo zalecając tylko poparte wieloma badaniami zmiany nawyków żywieniowych.

Dietetyk online umożliwia skorzystanie z jego usług na odległość, nie wychodząc z domu oraz w sytuacji kiedy dietetyk, do którego chciałbyś/abyś się udać przyjmuje w innym mieście. Konsultacje u dietetyka online najczęściej mają też krótsze terminy oczekiwania na wizytę.

Dietetyk online | DietetykFit Zuzanna Rosińska

Odchudzanie z dietetykiem Online