Edukacja żywieniowa

Edukacja żywieniowa to jeden z aspektów pracy dietetyka, która ma na celu zwiększyć świadomość żywieniową społeczeństwa na temat prawidłowego sposobu odżywiania się oraz zdrowego stylu życia, który zmniejsza ryzyko chorób cywilizacyjnych, w tym nadwagi i otyłości.

edukacja żywieniowa

Dietetyk online DietetykFit Zuzanna prowadzi tematyczne zajęcia edukacji żywieniowej w ramach działalności poradni dietetycznej. Zajęcia oraz warsztaty przeznaczone są zarówno dla najmłodszych, młodzieży, osób dorosłych oraz w starszym wieku. Oznacza to także, że prowadzone są zajęcia grupowe, ale też indywidualne/ dla par/ rodzin.

Może odbywać się zarówno zdalnie za pomocą spotkań z prezentacją lub stacjonarnie w wybranych placówkach edukacyjnych lub innych wybranych miejscach.

Zapraszam serdecznie 😉

Dietetyk online Zuzanna Rosińska miała już możliwość poprowadzić kilka webinariów tematycznych w ramach działalności Studenckiego Koła Naukowego SKN Dietetyki Klinicznej oraz Gastroenterologii. W ramach praktyk studenckich zostałam zaproszona do Szkoły Podstawowej w Poznaniu, aby odbyć 2 lekcje z 5 klasą podstawówki oraz 1 klasą gimnazjum.