Dietetyk odchudzanie Online

Dietetyk odchudzanie Online DietetykFit oferuje w swojej ofercie plan żywieniowy w procesie odchudzania. Polega on na dobraniu tak posiłków, aby składał się z produktów preferowanych przez pacjenta (oczywiście tych zalecanych). Codzienna dieta ma być prosta w przygotowaniu, smaczna i przynosząca oczekiwane efekty.

Lubisz słodki smak lub fast foody? Istnieje już wiele smacznych przepisów na zamienniki słodkich przekąsek, drożdżówek, ciast, batonów, … Zdrowsza wersja fast food’a to np. pizza własnej roboty, hamburger własnej roboty z pełnoziarnistej bułki i dużą ilością warzyw, … Zawsze można znaleźć rozwiązanie. Przechodząc na dietę odchudzającą nie panikuj, że od tego dnia nie będziesz mógł jeść „mniej zdrowych posiłków”. Po to jest dietetyk, aby pomógł dobrać Ci odpowiedni styl jedzenia, abyś znalazł przyjemność w jedzeniu i był zdrowszy o kilka kilogramów 🙂

Dietetyk odchudzanie Online – DietetykFit Zuzanna Rosińska

dietetyk odchudzanie Poznań

Dietetyk odchudzanie Online – jak zgubić nadmierne kilogramy bez efektu jo-jo – poradnictwo dietetyczne

Podczas pierwszej konsultacji przeanalizujemy szczegółowy stan zdrowia, dotychczasowy sposób odżywiania się oraz zaplanujemy plan żywieniowy rozłożony na pojedyncze kroki rozłożone czasowo. Dlatego zachęcam do przygotowania się do pierwszej konsultacji, przygotowując dokładną historię ostatniego stanu zdrowia oraz wypełnienie dzienniczka żywieniowego obejmującego minimum 3 ostatnie dni.

umów wizytę

Na pierwszej konsultacji dietetyk określi zalecaną ilość przyjmowanych kalorii w najbliższym czasie oraz zalecane i niezalecane produkty. Po odbyciu konsultacji, jeśli pacjent poprosi o przygotowanie jadłospisu na wybrany przez siebie okres, zostanie mu przesłany plik z gotową dietą na podany przez siebie adres mailowy, wraz z zaleceniami żywieniowymi i dobraną indywidualnie suplementacją.

Dlaczego warto przejść proces odchudzania pod okiem dietetyka?

Proces odchudzania oparty na tzw. „dietach alternatywnych” lub sięgając o sposoby zasłyszane gdzieś na ulicy, przeczytane w Internecie nie zawsze są bezpieczne i skuteczne u każdego. Istnieje wysokie ryzyko uzyskania po nich efektu Jo-Jo, co bardzo często demotywuje, prawda? Efekt Jo-Jo to tylko jedna z „mniej groźnych” skutków takich zastosowanych restrykcji. Zdecydowanie bardziej niebezpieczną konsekwencją jest uszkodzenie jakiegoś narządów, rozregulowanie gospodarki hormonalnej lub inne uszczerbki na zdrowiu i zagrożeniu dla życia.

Dietetyk przeprowadzi Ciebie przez cały proces odchudzania od początku do końca w sposób bezpieczny, najbardziej efektowny i długotrwały. Proces odchudzania powinien polegać na zmianie nawyków żywieniowych już do końca życia dla Twojego zdrowia (WARTO!)

Dietetyk odchudzanie Online – zapraszam

Odchudzanie Online z dietetykiem będzie smaczne i przyjemne 😉